JAK PRACUJEME

První schůzka

Ať už se jedná o zelenou střechu, či fotovoltaické panely. Zavoláme a navštívíme Vás na místě realizace. Vyslechneme si Vaši představu a zběžně zhodnotíme možnosti. Prodiskutujeme s Vámi nejvýhodnější řešení.

Cenová nabídka

Na základě setkání navrhneme konkrétní řešení podle vašich potřeb. Dané řešení spolu prokonzultujeme popřípadě upravíme dle technických možností k Vaší plné spokojenosti. Prodáváme a instalujeme jen kompletní řešení podle Vašich potřeb. Vždy máme snahu ze střechy získat maximum užitku pro Vaše pohodlí. Spočítáme a pošleme Vám mailem cenovou nabídku.

PODPIS SMLOUVY

Dalším krokem je podepsání smlouvy o dílo a v případě, že máte zájem, zastoupení při vyřizování dotací a dalších dokumentů spojených s realizací.

FINANCOVÁNÍ

Záleží jen na Vás jestli si zvolíte vlastní financování, nebo zda využijete návrhu našeho finančního specialisty. 

V případě úvěru splácíte z toho, co v budoucnu díky solárním panelům ušetříte na zálohách za elektřinu. Obdobně to je i se zelenou střechou, kde ušetříte část prostředků na vytápění.

INSTALACE

Dále už se nemusíte o nic starat. Nainstalujeme solární elektrárnu i zelenou střechu a provedeme revizi. Dále budeme za Vás vyřizovat komunikaci s distributorem a ostatní jednání ohledně dotací Nová zelená úsporám.

ŠETŘÍME PENÍZE

Nyní se můžete více radovat ze slunečního svitu a na displeji sledovat aktuální výrobu energie z Vaší fotovoltaické elektrárny. Spotřebováváte si vlastní solární energii a distribuční síť dodá jen tu energii, která Vám bude chybět při nedostatečném slunečním svitu. Zelená střecha se zelená a zpříjemňuje každý návrat domů.

PŘÍCHOD DOTACE NA VÁŠ ÚČET

Po úspěšném vyřízení dotace vám přijde zpět na účet poměrná část nákladů 

viz. podmínky dotací pro:

ZHODNOCENÍ

Po roce provozu je možné zhodnotit fungování solární elektrárny a zauvažovat nad tím, zda systém trochu doupravit třeba přidáním solárních panelů či baterie, nebo zda je instalace přesně podle vašich představ.

Každý máme určité možnosti vyplívající z naší životní situace. Jen málokdo má dnes našetřeno dostatečné množství peněz na realizaci svých snů. Není se čemu divit, často nejde o levnou záležitost. 

Financování zelené střechy, či fotovoltaického systému nemusí být drama, když víte jak na to. Na finančním trhu panují velké rozdíly v kvalitách poskytované péče. Sami jsme okusili jaké to je když člověk, který má hájit Vaše zájmy pracuje proti Vám. 

Proto jsme navázali spolupráci s profesionály z Financialtrend. Všechna jejich řešení jsou šitá na míru potřeb a přání našich zákazníků. Na prvním místě je vždy kvalitně odvedená práce a individuální lidský přístup. To dokládá také titul EFA, jímž disponují všichni jejich poradci. 

Pokud budete mít zájem o probrání možností financování, nebojte se nám ozvat a domluvit si nezávaznou schůzku.

Kontaktujte nás

+420 721 012 890 info@greenevolution.cz