Green evolution

Fotovoltaika Hulín

Fotovoltaika Velké Hoštice 3

Fotovoltaika Lukov

Fotovoltaika Jalubí

Fotovoltaika Jakubov

Elektrárna Mladcová 

Ač neradi, musíme se rozloučit a přivítat nástupce. Toto je úplně poslední instalace staré generace třífázového systému Storion T10 s 11,6kWp. Na střechu bylo umístěno 15panelů Suntech 360Wp o celkovém výkonu 5,4kWp. Také jsme museli použít optimizéry vzhledem k vrhaným stínům. Všimněte si smotaného kabelu pod vývodem z lišty. Je nachystaný na budoucí zapojení přebytků do bojleru. 

Elektrárna Hřivínův újezd

Jednofázový systém Storion Smile 5 s jednou baterií o kapacitě 5,7kWh. 10 panelů o celkovém výkonu 3,6kWp. Na tuto střešní krytinu jsme použili jiný typ konstrukčního profilu, než používáme standardně. Všimněte si, jak jsou panely v těsné blízkosti s krytinou. Esteticky to vypadá mnohem lépe.  

Elektrárna Zlín-Jaroslavice 

Realizace, kdy jsme souběžně realizovali obě elektrárny v Jaroslavicích. Použit byl jeden z posledních kusů systému STORION T10. (Od roku 2022 nastupuje nová verze STORION T10-HV) FVE s výkonem 8,64kWp a kapacitou 11,6kWh. Při realizaci jsme si museli poradit s vnitřně lomenou střechou, která se nám povedla hezky vyrovnat a ve výsledku vypadá lépe než jsme sami čekali. Na hlavní střechu domu byly použity 2 optimizéry TIGO kvůli stínům. Dále se řešila cesta ze zahradního domku do technické místnosti + byl natažen kabel pro 3F stroje k zahradnímu domku.