Elektrárna Komárov

Standardní realizace se systémem STORION T10. Výzvou byl stísněný instalační prostor pro instalaci měniče, kde hned vedle byla díra do sklepa. Také jsme se museli vypořádat s vikýři, ale to byla hračka. Panely byly zapojeny na dva vstupy do měniče. Celkově na tmavé střeše panely vypadají velice moderně a esteticky. Kromě elektrárny jsme na domě realizovali také nový hromosvod. 

Elektrárna Štípa

Realizace na rodinném domě ve Štípě u Zlína. Použitý systém STORION T10 ve verzi 4ks baterií o kapacitě 11,6kWh. Použili jsme panely Suntech 360Wp o celkovém počtu 24ks se souhrnným výkonem 8,64kWh, které jsme rozdělili na 2 okruhy. 8ks panelů jsme orientovali na jihovýchod a zbylých 16ks panelů na jihozápad pro lepší rozložení výkonu v průběhu dne.

Elektrárna Velké Hoštice

Hybridní fotovoltaická elektrárna na rodinném domě ve Velkých Hošticích u Opavy. Jednofázový systém STORION SMILE 5. FVE o výkonu 3,6kWp. Solární baterie s kapacitou 5,7kWh. Kladné reference klienta nám přinesly v obci další zakázky. K 14.11.2021 dokončujeme třetí FVE ve Velkých Hošticích a další 3 máme ve fázi před realizací…